Зарплатна картка


Warning: Undefined property: WP_Error::$term_id in /var/www/ch043f9398/www/mfo24.info/wp-content/themes/blocksy/inc/components/breadcrumbs.php on line 251

Warning: Undefined property: WP_Error::$taxonomy in /var/www/ch043f9398/www/mfo24.info/wp-content/themes/blocksy/inc/components/breadcrumbs.php on line 252

Зарплатна картка – це банківський продукт, орієнтований на співробітників корпоративних клієнтів. Організації, що укладають договори з банками, переводять співробітникам зарплати, премії, матеріальні допомоги, відрядження та інші виплати на рахунки зарплатних карт, які випускаються і обслуговуються на спеціальних умовах.

Зарплатні картки випускаються в більшості своїй, як дебетові карти з невеликим овердрафтом в розмірі однієї-двох зарплат. Функціонал зарплатних карт нічим не відрізняється від звичайних, по ним можна знімати і вносити готівку, оплачувати послуги, здійснювати перекази через банкомати, виробляти безготівкову оплату покупок в торгових і сервісних підприємствах.

Власник зарплатної картки отримує доступ до системи інтернет-банкінгу, за допомогою якої він може дистанційно контролювати стан рахунку і управляти рухом грошових коштів, виконуючи прибутково-видаткові операції.

Слід мати на увазі, що перерахування роботодавцем виплат на зарплатну карту не є обов’язковим. Якщо працівник не бажає отримувати зарплату таким чином, він може відмовитися від послуги, написавши відповідну заяву.

При звільненні колишній співробітник організації може зберегти карту за собою, однак вона втратить при цьому статус зарплатної і буде переведена на інший тариф, платити за її обслуговування доведеться вже не роботодавцю, а держателю, а овердрафт буде відключений.