Кредит Verocash – перший кредит на 7днів під 0.1%

verocash

VeroCash – сервіс, завдяки якому українці вирішують свої фінансові питання “Легко”. Завдання – надавати швидку фінансову допомогу без особистих візитів в офіси і довгих очікувань.

Перший кредит на 7 днів під 0.01%

Переваги програми:

  • миттєві кредити на термін до 30 днів;
  • сервіс працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень
  • відсутність прихованих комісій інших платежів;
  • розіграші цінних призів серед своїх клієнтів;
  • знижки та акції по промокодом для постійних і нових клієнтів сервісу.

Що потрібно для отримання кредиту?

Як можна швидко взяти позику, якщо доводиться збирати довідки з офіційного місця роботи та документи, що підтверджують наявність стабільного доходу? Ніяк! Саме тому у нас мінімальні вимоги до позичальників.

“Товариство з обмеженою відповідальністю «ІЗІ КРЕДИТ», ліцензія №53 видана 12.02.2009 Нацкомфінпослуг”.

Як отримати кредит на карту в Verocash?

1️⃣ Розрахуйте займ. На кредитному калькуляторі використовуйте повзунок для вибору суми (від 500 до 5 000 гривень) і періоду (від 8 до 30 днів). Справа автоматично відобразиться інформація по кредиту: переплата, сума з урахуванням відсотків та кінцева дата погашення заборгованості.

2️⃣ Надішліть заявку. Необхідно пройти реєстрацію, вказавши адресу електронної пошти. У створеному особистому кабінеті можна миттєво відправити запит на отримання позики на карту.

3️⃣ Верифікуйте картку. Щоб гроші прийшли саме на вашу картку, її потрібно підтвердити. Введіть номер, термін дії та CW-код. Ми не використовуємо дані клієнтів в особистих цілях, вони надійно захищені. Верифікація триває декілька хвилин.

4️⃣ Отримайте кошти. Обробка заявки займає всього 11 хвилин. Запити постійних клієнтів зовсім підтверджуються автоматично. Якщо рішення позитивне, гроші надійдуть на карту протягом 5 хвилин.

3/5 - (1 vote)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *