Sweetmoney – новий кредит на карту онлайн

Онлайн-сервіс “SweetMoney” працює без вихідних у режимі 24/7. Тому оформити позику можна у будь-який час та у будь-якому регіоні нашої країни, головне, мати доступ до мережі Інтернет.

світмонейУМОВИ ПОЗИКИ:
Сума займувід 500 до 7000 грн.
Процентна ставкадо 1.99%
Вік позичальникавід 18 до 70 років
Час схваленнядо 7 хв.
Термін позикивід 3 до 30 днів
Спосіб отриманняНа карту
Спосіб оплатиІнтернет-банк, Мобільний банк, Офіс компанії, Платіжні термінали Приват Банку, Відділення Укрпошти, У будь-якому банку за реквізитами, Готівкою в касах банку, Пункти самообслуговування

Вам потрібні гроші? 

Сьогодні ви можете отримати кредит онлайн на карту без відмови майже миттєво. Вам потрібно буде почекати всього 10 хвилин, щоб фахівці компанії обробили вашу заявку, після чого ви підтверджуєте договір кредитування та необхідна грошова сума відразу зараховується на вашу банківську картку. У жодному банку країни ви не отримаєте онлайн позику так оперативно. Але з метою максимального спрощення процедури отримання кредиту SweetMoney виключили необхідність надання різних довідок під час реєстрації. Ви можете взяти позику без поручителів та довідк про доходи та навіть без перевірки кредитної історії. 

Потрібен лише паспорт, ідентифікаційний номер, наявність платіжної картки будь-якого банку України.

Основна перевага онлайн-кредитів від компанії «SweetMoney» – доступність та лояльність. Добре, якщо ви офіційно працевлаштовані та маєте бездоганну кредитну історію, але ці вимоги не є обов’язковими.

Як взяти кредит у SweetMoney через інтернет?

додам нове мфо
Sweetmoney – новий кредит

Взяти кредит онлайн у SweetMoney через інтернет?

Взяти кредит онлайн на картку швидко і без зайвих зусиль. Для цього вам необхідно зареєструватися на сайті, вибрати суму та термін, на який вам потрібен терміновий кредит , ввести всі необхідні дані та надіслати заявку на позику.
Вашу заявку буде швидко оброблено. Після цього вам потрібно буде дочекатися позитивного рішення, підписати договір і отримати гроші на карту.
SWEET MONEY – це дійсно швидкі кредити онлайн . Вся процедура кредитування займає не більше 20 хвилин, після чого кошти виявляються безпосередньо на вашій карті.

Інформація про фінансову установу

ТОВ “ФК “ПАСТУЛАТО КАПІТАЛ”, код ЄДРПОУ 44393131, свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серії ФК № В0000405 від 26.10.2021. Ліцензія НБУ, видана на підставі Рішення НБУ № 21/1609-пк від 18.06.2021

Переваги отримання кредиту онлайн в SWEET MONEY?

Кредитна компанія яка працює для того, щоб у важкий час ви могли виправити, свої фінансові проблеми. Роботу будують на наступних принципах:

Оперативність. Час буває дуже коштовним, тому всі заявки розглядаються в лічені хвилини. Можна взяти кредит онлайн цілодобово на карту на довгий термін всього за 10-20 хвилин.

Вигідність. Ви можете отримати кредит онлайн без відмов в 2021 році з максимальною вигодою для себе, скориставшись акційними пропозиціями і програмою лояльності.

Зручність. Сайт та особистий кабінет розроблені таким чином, щоб ви могли інтуїтивно розібратися в навігації, процедурі. Тобто дається можливість взяти позику без зайвих маніпуляцій і питань.

Простота. Швидкі гроші на карту від SWEET MONEY видаються громадянам України віком 18-70 років по мінімальному набору документів (паспорт, код ІПН), з базовою перевіркою позичальника. У будь-якому випадку у вас є всі шанси отримати схвалення по кредиту.

Прозорість. У компанії немає прихованих комісій і платежів, все абсолютно прозоро, а сума позики та відсотки за користування грішми прописуються в договорі.

Безпека. Вам не потрібно турбуватися про збереження своїх персональних даних, так як ми надійно їх охороняємо, а порядок кредитування відповідає чинному законодавству України.

SWEET MONEY – це швидкі кредити на карту без дзвінків цілодобово, зручні та надійні. Ви можете переконатися в цьому самостійно. Якщо у вас виникли будь-які питання, їх завжди можна запитати в одного з наших кваліфікованих менеджерів.