Повторний онлайн кредит на карту

Коли закінчуються компанії, в яких можна взяти перший кредит під 0%, доводиться брати повторний.

Повторні кредити видаються на менш вигідних умовах. Які умови кредитування для постійних клієнтів МФО?

Відсотки і ліміти для постійних клієнтів

Постійні клієнти, своєчасно погасили один або кілька позик в одній компанії, можуть розраховувати на збільшення кредитного ліміту. У деяких компанія ліміт збільшується поступово і може досягати 10 000 – 17 000 грн. Позичальники з хорошим кредитним рейтингом можуть взяти гроші на тривалий термін . Також у них вищі шанси на схвалення.

Якщо перші кредити дають під 0,01%, то повторні вже вважаються за повною ставкою, а це від 1,5 до 2% в день. Постійні клієнти, які успішно закрили кілька кредитів, можуть розраховувати на зниження процентної ставки, наприклад, в Cashberry – 1% в день, в КФ від 0,5 до 1% в день.

Як отримати кредит на вигідних умовах

Такі компанії як SOS Credit, пропонують акції зі знижками на другий кредит. До свят Moneyveo, MyCredit, Бистрозайм, Miloan і інші МФО дарують промокодом зі знижками від 20 до 70%. Рекомендуємо підписатися на розсилку новин від цих компаній, що отримувати вигідні пропозиції.

У Качай Гроші є програма лояльності, яка дозволяє отримати до 20% знижки на діючу відсоткову ставку. Програма лояльності є і у інших компаній, кожен новий кредит – це новий рівень, відповідно до якого нараховуються бонуси або знижки.

Швидке оформлення

Постійні клієнти, у яких немає прострочень, можуть оформити новий кредит за 5 хвилин, в особистому кабінеті необхідно вказати суму і термін, решта даних не потрібно повторно заповнювати.

 У SOS Credit можна відправити заявку по СМС із зазначенням суми і терміну.