Кредит в MoneyBOOM на банківську карту.


Warning: Undefined array key "file" in /var/www/ch043f9398/www/mfo24.info/wp-includes/media.php on line 1675
MoneyBoom credit

MoneyBOOM  – це миттєві гроші до 15 000 грн. до 30 днів через Інтернет на діючу банківську карту. Сервіс MoneyBOOM надає можливість отримати гроші, коли Вам відмовили в банку або відсутня застава для ломбарду. Все, що Вам необхідно – оформити заявку на сайті. Послуга доступна 7 днів на тиждень 24 години на добу.

Умови отримання

Сервіс характеризується лояльним ставленням до клієнтів, для отримання кредиту в MoneyBOOM потрібен тільки паспорт громадянина України, ІПН і діюча банківська карта. Постійні клієнти можуть оформити кредит на суму до 15 000 гривень, на термін до 30 днів.

Особливостями сервісу є:
  • Прозорі умови кредитування.
  • Високий відсоток схвалень.
  • Швидкість – після схвалення заявки гроші надходять за кілька хвилин.
  • Для оформлення потрібно мінімум документів.
  • Три зручних способу повернення.
  • Клієнтам надаються промокодом на знижку.

Хто може отримати кредит? Будь-який громадянин України, який досяг 20-ти річного віку, за наявності банківської карти і зазначених документів.

Яка сума доступна? Оформити кредит можна на суму 250-15 000 гривень, на термін до 30 днів. При першому зверненні є 4000 гривень.

Скільки часу потрібно для розгляду заявки? Заявки розглядаються автоматично, за 7 хвилин.

Переваги для клієнтів

Сервіс працює прозоро – всі умови прописані в кредитному договорі і не змінюються після оформлення кредиту. Ми гарантуємо виконання своїх зобов’язань перед клієнтами і не стягуємо з них додаткової плати або комісії за дострокове погашення кредиту і пролонгацію.

Вся актуальна інформація по кредиту відображена в особистому кабінеті клієнта, в якому також можна внести суму боргу по кредиту повністю або частково.

Ми гарантуємо безпеку особистих даних клієнтів, вся інформація, передана сервісу, конфіденційна і не розголошується відповідно до законодавства.

Ліцензія