Кредит в Mister Money під 1% в день

Mister Money – це новий на 100% онлайновий сервіс, що дозволяє дуже просто отримати кредит на карту Visa і MasterCard українських банків в будь-якому місці і в будь-який час, всього за кілька хвилин. 


Переваги компанії: 

  • кредит можна отримати в будь-якій точці України (крім Криму, Луганської та Донецької регіонів);
  • для оформлення заявки потрібен тільки ІПН і банківська карта;
  • весь процес, від оформлення заявки до отримання кредиту – тільки онлайн;
  • зручне погашення і продовження кредиту – через особистий кабінет, на сайті, платіжні термінали ПриватБанку, в касі будь-якого банку Украніни.
  • сума першої позики, становить – 3000 грн. 

Увійдіть в особистому кабінеті

Реєстрація потрібна тільки перший раз. Наступного разу, коли Ви будете отримувати кредит онлайн, ви будете входити зі своїм логіном і паролем.Для реєстрації, натисніть “Вхід” у верхній частині сторінки і слідуйте підказкам. Придумайте логін і пароль, введіть номер телефону і email. Отримайте sms-код підтвердження на телефон.

Заповніть анкету

Після реєстрації система перенаправить на електронну анкету, яка складається з декількох кроків. Повна анкета теж заповнюється тільки при першому отриманні кредиту. Для подальших кредитів, Ваші анкетні дані будуть збережені в системі і Ви зможете використовувати їх або відредагувати, при необхідності.
При заповненні анкети вам знадобиться паспорт, ідентифікаційний код і банківська карта на яку будете отримувати кредит.
На одному з етапів, система попросить зробити ваше фото з розгорнутим паспортом на першій сторінці. Фото можна зробити за допомогою web-камери. Якщо у вашому пристрої немає web-камери, то для Вас фото не є обов’язковим.

Банківська картка

Система попросить ввести номер карти, на яку ви хочете отримати кредит. Карта проходить верифікацію через ваш банк, тому вказуйте тільки власну карту. Внесення чужий карти буде розцінено як спроба отримання грошових коштів, шляхом надання недостовірних даних і ви будете заблоковані для отримання кредитів в нашій системі.

Підписання договору

У разі позитивного рішення про видачу онлайн кредиту, вам направлено смс для введення під електронним Договір. Погоджуючись з Договором, Ви підписуєте його електронним підписом, що має силу власноручного підпису, відповідно до Закону України про електронну комерцію.