Список всіх мікрофінансових організацій України

Ми сформували каталог перевірених мікрофінансових організацій (МФО)

Список всіх МФО України 2022. Найшвидший кредитний продукт — позика на карту онлайн у мікрофінансової організації. Тільки МФО надають можливість максимально швидко і повністю в онлайн режимі отримати гроші в борг на банківську карту за лічені хвилини.

В Україні працює більше сотні мікрофінансових організацій, але не усі з них ми рекомендуємо.. На цій сторінці зібрані перевірені компанії, які мають ліцензії НБУ і можуть називатися надійними.

Мікрофінансова організація або скорочено МФО — фінансова компанія, яка видає короткострокові кредити на карту олайн. МФО України єдині хто видає такі швидкі кредити на великі суми і при цьому не вимагає від Вас нічого лише паспорт та ідентифікаційний код. Погодити кредит можуть навіть людині з поганою кредитною історією. Видають гроші в кредит шляхом переказу на Вашу банківську карту. Сума таких кредитів складає: від 100 до 25 000 тисяч гривень.

Якщо ви збираєтеся взяти кредит онлайн на карту вперше, зверніть увагу на ті компанії, які пропонують вигідні умови кредитування на першу позику. Наприклад, мікрозайми, що пропонують кредит під 0%, або повертають гроші кешбеком чи платять за запрошення друзів.

Як отримати кредит?

Етапи оформлення кредиту на карту онлайн у МФО

 1. Виберіть кредитора

  Ознайомтеся з умовами надання кредиту на сайті компанії.

 2. Заповніть коротку заявку

  Всього 5 кроків та 5 хвилин вашого часу

 3. Отримайте інформацію про рішення

  Про схвалення заявки Вас повідомлять через SMS чи по телефону

 4. Отримайте гроші

  У відділенні чи на картку

Кредитних компаній багато тому, не варто оформляти кредит на умовах стандартної процентної ставки. Краще оформити новий займ у новій МФО яка пропонує перший акційний кредит. По промокодам на онлайн кредити бувають дуже великі знижки до 90% і навіть до 99% знижки при повторному зверненні. Тому не забувайте і про них.

Як отримати кредит

Всього 3 етапи і гроші на вашій банківській карті.

 • Надішліть заявку.
 • Отримайте рішення.
 • Отримайте гроші

Погашення кредиту

Усі способи погашення онлайн кредиту

 • Оплата на розрахунковий рахунок
 • Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
 • Через термінали Приватбанку
 • Через термінали самообслуговуванняe

За допомогою цієї сторінки кожен може підібрати кредит на карту без відказу 24/7 на вигідних умовах. Ми зібрали всі кредити онлайн на карту у перевірених мікрофінансових організацій. Вибирайте розділ, вивчайте кращі пропозиції по мікрокредитах та переходьте на сайт МФО та отримуйте гроші на банківську карту.

Всі МФО України

манівео  Moneyveo (Манівео)

ccloan-mini_0  CCloan (ССлоан)

creditplus-mini_0  CreditPlus (Кредит Плюс)

credit7-mini_0  Credit7 (Кредит 7 Сім)

mycredit-mini  MyCredit (МайКредіт)

alexcredit-  AlexCredit (Алекс Кредит)

miloan-mini_0  Miolan (Міолан)

money4you credit  Money4you (Монейфорю)

vashagotivochka mini logo  Vashagotivochka (Ваша Готівочка)

bistrozaim-mini logo  Bistrozaim (Бистрозайм)

forzacredit  Forzacredit (Форзакредит)

kachaj-mini_0  Kachai Groshi (Качай гроші)

sgroshi-mini mfo  Shvidko Groshi (ШвидкоГроші)

kf-ua-  KF UA (КФ ЮА)

mistercash  MisterCash (МістерКеш)

loany-  Loany (Лоані)

novikredyty NoviKredyty (Нові кредити)

easycash  EazyCash (ІзіКеш)

E-groshi E-groshi (Є Гроші)

creditkasa-  CreditKasa

🚀 Як швидко можна оформити кредит онлайн в Україні?

На заповнення онлайн заявки знадобитися близько 10-15 хвилин, а на очікування розгляду заявки – від 1 до 5 хвилин, в залежності від кожної конкретної МФО.

🙋 Хто може отримати кредит онлайн в Україні?

Кожен повнолітній (рідше з 21 року) громадянин України може отримати кредит онлайн.

✅ Які документи потрібні, щоб отримати кредит онлайн?

Як правило для оформлення онлайн кредиту, вам буде досить мати паспорт, ІПН і банківську карту. Однак, деякі Мікрофінансові організіції можуть запросити документ, що підтверджує вашу прописку або наявність постійного доходу. 

📲 Де можна подивитися всі кредити онлайн?

В наш час реєстрація нових МФО продовжується, стає складно бути в курсі усіх новин, промкодів, знижок та вимох до кожної з них. Тому на www.mfo24.info зібрані усі актуальні пропозиції та відгуки діючих в Україні мікрофінансових організацій.

🧭 На якому сайті можна отримати позику?

mfo24.info не видає кредити, ми тільки публікуємо актуальні пропозиції МФО. Після вибору мікропозики ви перейдете на сайт фінансової організації, де і почнете заповнення анкети-заявки.

🔝 Як збільшити шанси на отримання онлайн кредиту в МФО?

Найпростіший спосіб підвищення шансів отримати онлайн позику — це подати заявки в декілька МФО. Якщо вам відмовили в одній кредитній організації, то є ймовірність, що ви отримаєте підтвердження заявки у іншій.

Що буде, якщо не сплачувати борг вчасно?

Компанія почне нараховувати пеню, розмір якої вказано в кредитному договорі. Інформація про невчасне погашення появиться у кредитній історії. Подають у суд кредитори тільки тоді, коли у позичальника є цінне майно (дача або гараж, дорогий автомобіль).

Пролонгація позики

Продовженнязбільшує термін дії договору на кілька днів, що необхідно, коли позичальник не може погасити всю суму боргу в вказаний у договорі термін. Але пролонгація призвн до збільшення загальної суми, яку доведеться повернути.

Вибирайте тільки ті МФО, у яких є ліцензії, які не беруть плату за надання кредиту, у яких низькі відсотки, є можливість продовження або дострокового погашення кредиту без штрафів.

Фінансовий портал CreditHub публікує інформацію про кредити в ознайомлювальних цілях. Ми не надаємо кредитні послуги: вчинення кредитного договору проходить на сайті кредитора, з яким ви укладаєте угоду.

4.7/5 - (38 votes)