Кредит з 100-відсотковим схваленням

Виберіть найкращий кредит з 100-відсотковим відсотком схвалення від МФО, перевірених нашими експертами. При подачі заявок у дві та більше МФО ймовірність отримання грошей = 100%. Наш сервіс працює безкоштовно та публікує тільки перевірені кредити, без поручителів і відмов.

Кредит з 100 схваленням | CreditHub - кредит онлайн на карту 24/7
100% схвалення кредиту на карту без відмови

Що важливо знати про кредит зі 100% одобренням.

Які МФО 100% дають кредит?

Видача кредиту 100 відсотків – це послуга мікрокредитних організацій, яка передбачає гарантію видачі грошей в кредит. Мінімум вимог до потенційних позичальників, без підтвердження доходу, перевірка працевлаштування або кредитної історії. Позику онлайн видають дистанційно шляхом переказу грошей на картку клієнта.

Отримати мікропозику зі схваленням 100% пропонують лише у мікрофінансових організаціях. МФО ставляться лояльно до всіх клієнтів, включаючи боржників.

Важливо знати, що умови при отриманні позик на картку зі 100-відсотковим схваленням більш жорсткі у плані відсоткових ставок та термінів повернення грошей кредитору. Не всі мікрофінансові організації 100% погоджують кредит. Вони уважно вивчають інформацію про позичальників, і здебільшого цікавляться їх кредитними історіями. Але ймовірність відмов вкрай мала навіть тих, хто має погану кредитну історію, оскільки такі позички видаються у невеликих сумах та на короткий період (1-30 днів).

Якщо у позичальника оформлена банківська карта, МФО охоче йде з ним на співпрацю, вважаючи такого клієнта надійнішим.

Умови та вимоги

Мікрокредитні організації мають приблизно однакові умови кредитування. Клієнти можуть отримати до 30 тис. грн. Термін кредиту становить до 30 днів. Переплачувати за перший кредит не прийдеться, так як в більшості видаються під 0.01% на місяць.

Заявки можуть схвалюватися протягом 15 хвилин, іноді довше. Деякі МФО мають функціонуючі онлайн скоринг-програми, які дозволяють прийняти рішення протягом 2-5 хвилин. Інші кредитори виконують перевірку позичальника в ручному режимі, надсилають запити до УБКІ, дзвонять довіреним особам. Після схвалення гроші надходять сразу на банківську карту позичальника. 

МФО мають також приблизно однакові вимоги до особи позичальника:

  • обов’язково паспорт громадянина України;
  • вік одержувача – від 18-22 до 60-70 років;
  • наявність банківської карти;
  • Деякі МФО, які надають кредити зі 100% схваленням, вимагають пройти перевірку свого кредитного рейтингу.

Для отримання кредиту готівкою зі 100 відсотками схвалення оформляйте заявку і заповни анкету. МФО зацікавлені в розширенні клієнтської бази, тому у багатьох організацій можна не тільки гарантовано отримати гроші, але й взяти участь в акціях та розіграші призів.