Що буде, якщо перевести гроші на заблоковану картку?

? Що буде, якщо перевести гроші на заблоковану картку?


Це питання хвилює багатьох, тому сьогодні вирішили розібрати кілька найчастіших різновидів подібних випадків.

Перевели гроші на картку, у якої закінчився термін або загублено і заблокована.


Найпоширеніший випадок. Припустимо, ви перевели або вам перевели гроші, при цьому відправник не знав, що переводить по старому номеру картки.

Тут треба врахувати ось що: хоча ми і говоримо про гроші на карті або баланс карти, на самій-то справі кошти знаходяться на рахунку. А ось до нього і прив’язана карта, з якою можна розплачуватися і переводити гроші.

Якщо термін дії картки закінчився або ви її втратили або підозрюєте крадіжку – карта не діє, а ось рахунок залишається. Гроші надійдуть на рахунок. Далі вже є кілька варіантів: можна зняти гроші з рахунку в касі в відділенні по паспорту, можна дочекатися випуску нової карти і зняти або перевести гроші з неї.

А можна перевести гроші в інше місце прямо з рахунку через інтернет-банк або мобільний банк. Раніше це було зазвичай з комісією і довго, а тепер є Система швидких платежів (СБП). Писала про неї докладно в тому числі ось тут, (….)например. Можна по номеру телефону скинути собі гроші в інший банк.

Перевели гроші на карту, яка була закрита разом з рахунком.


У деяких банках такий переклад по закритому рахунком не піде або відразу повернеться назад. А десь піде. Тут тільки один вихід: відправник повинен звернутися до свого банку, з карти або рахунки якого було переведення на закриту картку. І далі вже банк скаже, яке заяву про скасування операції писати або що робити. Займатися цим має відправник, отримувач ніяк не вплине на ситуацію.

Гроші можуть повертати довго, але все ж повертають – тому, що ми їх переказали.

Заблокована карта була “забанена” банком за сумнівні операції.

Таке з добропорядними громадянами теж трапляється, на жаль. У таких випадках причиною блокування можуть бути великі переклади і операції, які банк вважає за транзитом, відмиванням і так далі.

Після надання документів про походження коштів рахунок розблокують. До цього моменту користуватися грошима не вийде, в тому числі і нової надійшла сумою. Так, в більшості випадків після витрати нервів і грошей людям вдається довести, що ніякі вони не обнальщікі. Але бувають і негативні наслідки – тоді фізособи судяться з банками роками. Повторюся, це все ж рідкісні ситуації. Але вони є.

Іноді в такий стан, наприклад, потрапляють юрособи, які кинули собі грошей на особистий рахунок фізособи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *