Grivni миттєві кредити в один клік

GRIVNI LOGO

Сервіс підбору кредитів Grivni. Не переживай і залишайся вдома, ми подбаємо про твоїх фінансах. Цілодобово, онлайн і ніякої комісії сервісу.

Сьогодні українські банки вкрай неохоче видають кредити на короткий термін , тому позики у мікрофінансових організацій (МФО) – єдина можливість для багатьох громадян отримати гроші в борг. 

МФО існують на ринку фінансових послуг досить давно і багато людей вже встигли оцінити їх по достоїнству. Раніше для того, щоб вирішити свої фінансові проблеми, клієнту доводилося звертатися в банк, збирати величезну кількість довідок і болісно довго чекати рішення по кредиту. Банк, в свою чергу, міг відмовити у видачі кредиту з наступних причин:

 • погана кредитна історія або її відсутність;
 • низький рівень доходу;
 • наявність судимостей;
 • відсутність постійної реєстрації;
 • відсутність заставного майна;
 • невеликий трудовий стаж;
 • відсутність довідки , яка підтверджує наявність постійної роботи.

«Гривні» допомагає людям вирішувати проблеми з грошима легко і без зайвого клопоту. Ми знаходимо мінізайми для всіх категорій клієнтів відразу без збору документів, без очікування в чергах і без взаємодії з банками.

Вимоги до позичальника

Ви зможете взяти кредит якщо:

 • Вам вже виповнилося 18 років;
 • Ви громадянин України.

Ми обслуговуємо клієнтів з поганою кредитною історією, не питаємо про причини звернення до нас і допомагаємо знайти позики онлайн без відвідування відділення. Для того, щоб отримати кредит, вам не потрібно залишати заставу. Нам достатньо інформації про вас, яку ви вказали в заявці. Ми не будемо турбувати ваших рідних, друзів або колег – ви зможете безвідмовно оформити мікрокредит без поручителів.

Оформлення позики

Ви можете отримати кредит/мікропозику через інтернет, не виходячи з дому. Ваше розташування не має значення, досить мати при собі комп’ютер, смартфон або планшет з доступом в інтернет. Оформлення заявки на позику відбувається наступним чином:

 1. Ви підбираєте термін і суму позики за допомогою нашого онлайн-калькулятора.
 2. Заповнюєте анкету на сайті.
 3. У разі схвалення заявки миттєво отримуєте гроші кращим для вас способом.

Сума та строки позики, процентна ставка, яку наші партнери пропонують позичальникові, залежать від тривалості співпраці і інших чинників. Наші клієнти можуть бути спокійні за свою конфіденційність: всі особисті дані надійно захищені і зберігаються сервісом в зашифрованому вигляді. Ми допомагаємо знайти вигідні мінікредити цілодобово 24/7, переклади відправляються в платіжні системи моментально, в будь-який час дня і ночі.

Сервіс Grivni є сполучною ланкою між клієнтом, який шукає фінансову послугу, і компаніями, які її надають. Також сервіс Grivni – це частина міжнародного фінансового сервісу Credy 

[table “mfo” not found /]

З скількох років можнау отримати кредит у МФО?

Починаючи із 18 років.

Вимоги до позичальника

Позичальником може стати будь-який громадянин України віком від 18 років. 
Для оформлення заявки вам знадобиться ввести свої дані українською мовою та вибрати одну або більше відповідних МФО.

Що робити, якщо мені відмовили у кредиті Grivni?

Для економії вашого часу та збільшення шансів на отримання кредиту ми рекомендуємо вам подати заявку на кредит мінімально у трьох компаніях.