Допоможу взяти кредит з поганою кредитною історією за відкат

У наш час стало вже нормою здобувати товари в кредит, брати позики на відпочинок або навчання. Розміри такого запозичення ростуть пропорційно «апетитам» споживачів. Кредити стали невід’ємною частиною життя більшості громадян, а відмова в наданні такої послуги часом, буквально, ламає психіку не відбувся клієнта, який починає судорожно шукати вихід з положення.

Вирішень виниклої проблеми існує небагато, але найчастіше люди йдуть по шляху «найменшого опору», прочитавши одне з безліч оголошень такого змісту, як «кредит за п’ять хвилин без документів», «допоможу взяти кредит за відкат» і подібні. Іноді звертаються по допомогу до брокерів, що обіцяють вирішити будь-які питання в найкоротший термін. Головне не потрапити на звичайного афериста.

Як же бути в ситуації, коли гроші потрібні терміново, а банк відмовляє? У першу чергу, потрібно довідатися причину відхилення заявки на займ, і спробувати її усунути.

Причини відмови в наданні кредиту

Основним і найпоширенішим поводом до відмови служить погана кредитна історія. На жаль, існує така категорія позичальників, які звертаються за кредитами, свідомо не збираючись їх виплачувати. Такі клієнти суттєво «ускладнюють життя» тим, хто порушує кредитні умови не навмисно, а через зненацька виниклі складності. Кредитна репутація страждає і у тих, і в інших, викликаючи ускладнення при наступних зверненнях і змушуючи звертатися по допомогу в одержанню кредиту за відкат.

Однак слід зазначити, що існує ще ряд причин, серед яких:

 • нерегулярні або відсутні платежі по поточних позиках;
 • недостатній розмір щомісячного доходу;
 • відсутність реєстрації (прописки);
 • неможливість поручництва третіми особами або відсутність заставної нерухомості;
 • невідповідність вікової категорії за умовами кредитної організації.

Перелічені причини, швидше за все, не дозволять одержати бажані гроші прямо в «чистих» фінансових організаціях. Тут два варіанти: або просити допомоги в рідних і друзів, або ризикнути і взяти кредит з відкатом.

ЛоготипМФО
CreditPlus logoCreditPlus ОФОРМИТИ
манівеоMoneyveo ОФОРМИТИ
SlonCreditSlon Credit ОФОРМИТИ
BitCapital крипто кредит BitCapital ОФОРМИТИ
EWACASHEwa Cash ОФОРМИТИ
микрокредит Credos Credos ОФОРМИТИ
leocreditLeokit ОФОРМИТИ
Селфи кредит на картуSelfiCredit ОФОРМИТИ
prosto credit mfoProsto Credit ОФОРМИТИ
Логотип МФО Швидко ГРОШІШвидко Гроші ОФОРМИТИ
easycashEasy Cash ОФОРМИТИ
МФО FinbarFinbar ОФОРМИТИ
credit7Credit7 ОФОРМИТИ
Lovi Leve ОФОРМИТИ
Старфін фінансова компаніяStarfin ОФОРМИТИ
Avans logoAvans Credit ОФОРМИТИ
mycreditMyCredit ОФОРМИТИ
money4youMoney4you ОФОРМИТИ
miloanMiolan ОФОРМИТИ
kachajKachayGroshi ОФОРМИТИ
creditkasaCreditKasa ОФОРМИТИ
alexcredit мфо в УкраїніAlex Credit ОФОРМИТИ
tengoTengo ОФОРМИТИ
navseНа Все
e-groshiEgroshi ОФОРМИТИ
aviramcreditAviraCredit ОФОРМИТИ
ClickcreditClickcredit ОФОРМИТИ
додам кредит в мфоDodam ОФОРМИТИ
novikredytyНові Кредити ОФОРМИТИ
soscreditSOSCredit ОФОРМИТИ
tvoya_pizika-Твоя Позика ОФОРМИТИ
справжній кредит онлайнCrediSend ОФОРМИТИ
easycashEasy Cash ОФОРМИТИ
Finsfera MFOFinsfera ОФОРМИТИ
CLY Онлайн займы на карту срочно - ЗаймерCly ОФОРМИТИ
ProcentProcent ОФОРМИТИ
KLTKreditKltcredit ОФОРМИТИ
Pango ОФОРМИТИ
Frist creditFrist credit ОФОРМИТИ
Treba CreditTreba Credit ОФОРМИТИ
Limon creditLimon credit ОФОРМИТИ

☝️ Ви можете відправити заявку відразу в кілька МФО для 100% отримання грошей.

Що собою представляє кредит за відкат

Значення такої позики, двома словами, можна описати так: «я – тобі, а ти мені за це…». Інакше кажучи, хабар, упакована в послугу із кредитування. Потенційний позичальник, що не має шансів отримати позичку в жодному банку або кредитній організації, звертається до приватної особи або працівника банківської структури, готовому за якусь «круглу» суму допомогти з оформленням кредитної угоди.

Види кредитів за окрему плату

Сторінки газет, дошки оголошень на вулицях міст сьогодні рясніють своїми пропозиціями про можливість одержання готівки швидко і легко. В інтернеті оголошення типу «кредит з поганою кредитною історією за відкат» або « потрібний кредит за відкат?» «переслідують» користувачів навіть тих, які ніколи не вбивали в пошук подібних запитів. Що ж пропонують автори цієї реклами?

Послуги «чорних» брокерів

Фахівці, які за родом своєї діяльності добре орієнтуються в середовищі кредитування, виступають посередником між позичальником і банком. За свої послуги беруть, звичайно ж, окремий відсоток. Кредитні ділки, у силу свого особливого таланта, уміють «переконувати» адміністрацію надавати позички всупереч усім правилам, установленою установою. Маючи напрацьовані зв’язки, брокери влаштовують справи так, що навіть самі відчайдушні неплатники по позиках мають можливість оформити додаткову позичку.

Звертаючись до брокерських послуг, пам’ятайте, що за їхню допомогу прийде викласти чималу суму плюс відсоткі за бажану позику. Це у випадку, якщо кредитний договір буде оформлений, а якщо «помічник» виявиться банальним шахраєм, то Ви просто попрощаєтеся з «відсотками за послугу». Якщо посередник обіцяє допомогти взяти кредит з поганою кредитною історією за відкат і просить оплату за роботу наперед, – Ви потрапили на афериста.

Можливі наслідки

Але навіть якщо Вам повезло, і угода оформлена офіційно в банку, і Ви сумлінно виплачуєте по рахунках, завжди залишається ймовірність, що незаконна схема буде виявлена і розкрита. Саме незаконна! Адже суть роботи брокера завжди зводиться до обману або банку, або позичальника.

У випадку розкриття схеми, обидві сторони несуть карну відповідальність: кредитний ділок – за шахрайські дії з метою збагачення, позичальник – за хабар посадовій особі, шахрайство і незаконне одержання позики. Але, якщо «помічник» має шанси довести свою невинність, то отримувач грошей у кожному разі зазнає кари. Причому, розірвати угоду вже не вийде до повного погашення і виконання всіх, передбачених нею, зобов’язань.

Як результат, у Вас є судимість і остаточно зіпсована кредитна історія, а сума, отримана таким шляхом, виявиться значно нижче того, що доведеться викласти за кредит через відкат. І добре ще, якщо нараховане за послуги прийдеться виплатить.

Іноді люди підписують договір, не особливо вникаючи в його текст із радощів, а потім з’ясовується, що сукупність комісії і відкоту виявляє собою непід’ємні суми. Людина з головою йде на дно боргових зобов’язань. Подібні ситуації складаються здебільшого в тих випадках, коли «чорний» брокер працює за згодою адміністрації банку.

Але є і парочка плюсів у всім цьому, про яких заради справедливості теж потрібно сказати:

 • необхідна в потрібний момент сума буде отримана, незважаючи на всі «протипоказання» до видачі;
 • час на одержання жаданої суми буде витрачено мінімальне;
 • можливо, пакет документів для оформлення значно скоротитися.

Банальні «комбінатори»

На відміну від «чорних брокерів», ця категорія людей належить до самого звичайного світу криміналу. Їм однаково кого і на чому «обвести навколо пальця». І якщо їм попадають «скнари», готові заради кредиту бездумно викласти відкат, то перші не упускають такого шансу.

Будьте особливо пильні із сумнівними кредитними компаніями, що надають допомогу в кредиті за відкат. Перш, ніж скористатися послугами таких організацій, перевірте ліцензію на право займатися такою діяльністю, вивчите відгуки тих, хто вже мав з ними справу, а укладаючи договір, уважно вивчите умови й оціните свої можливості, щоб не потрапити в ще більш складну боргову ситуацію.

Підсумок: загублений час і гроші, збільшення фінансових проблем, стан на грані зриву.

Як зрозуміти, що перед Вами чистої води шахрай

 • помічник в одержанні позики уникає особистих зустрічей;
 • обіцяє швидкий кредит за відкат, але просить передоплату;
 • призначає зустрічі не в офісі, а громадських місцях;
 • працівники кредитної компанії відмовляються надати дозвільні документи;
 • кваплять із ухваленням рішення під будь-якими приводами;
 • відмовляються від зустрічей, посилаючись на зайнятість, або не відповідають на дзвінки.

3.Послуги кредитних донорів

На ринку «чорних» кредитів можна зустріти ы послуги трохи екзотичного характеру. Бажаючі заробити гроші будь-яким способом, пропонують свою «чисту» кредитну історію як товар тим, хто бажає одержати кредит, але не має можливості. Або не зовсім чисту, а теж за принципом «допоможу отримати кредит за відкат за чайові донору». У цьому випадку, сума «подяки» збільшується.

Кредитні донори фактично виступають підставними особам при оформленні кредитів, якими самі не користуються, але є офіційними позичальниками в банках. У таких випадках усі ризики лягають на установу, що видала позику, тому що зі свого клієнта що-небудь стягнути чи навряд вийде, а реальний користувач коштів ніде не фігурує.

4. Послуги приватних лихварів

На ринку «чорних» фінансових послуг, можливо, це найбезпечніші «кредитори», в сенсі загрози кримінальної відповідальності для позичальника. У цьому випадку факту шахрайства немає – кошти належать тому, хто їх дає позичку. Хоча і отут не все так просто.

У цьому варіанті одержання кредиту за відкат головне – репутація того, хто його готовий дати. І якщо «сарафанне радіо», відгуки друзів і родичів підтверджують порядність приватного лихваря, то можна скористатися пропозицією. Тим більше, що в цьому випадку ризикує тільки він, і то за несплату податку. Знов-таки, потрібно уважно вивчати умови видачі позички і порівнювати їх зі своїми можливостями, щоб не опинитися в полоні боргових зобов’язань.

Із усього вищесказаного напрошується висновок, що навіть якщо існують проблеми з одержанням украй необхідної позики, то прибігаючи до радикальних способів, стоїть все сто раз зважити. А може, і зовсім, це тільки здається, що без нього ніяк не обійтися? У кожному разі потрібно розуміти, що беручи терміново кредит за відкат, Ви вступаєте в конфлікт із законодавством, як мінімум, переплачуєте надзвичайні гроші і ризикуєте потрапити в «боргову яму».

Альтернатива «відкатам»

Може набратися терпіння і обійти «чорний» ринок фінансових послуг? Якщо зайнятися ціллю, то цілком реально знайти більш лояльні рішення навіть, здавалося б, безвихідних ситуаціях. Розглянемо кілька варіантів.

 1. У випадку із зіпсованою «історією» завжди можна спробувати її виправити. Як варіант, звернутися до адміністрації банку з уточненнями, чому так вийшло, якщо причиною послужив форс-мажор, надати докази своєї платоспроможності, попросити рідних виступити поручителем або просто попросити близьких взяти кредит за відкат на себе. У колу своїх простіше і надійніше домовитися. Ще один спосіб – взяти невеликий побутовий кредит, виплатити його, поліпшивши, таким чином, свою платіжну репутацію.
 2. Якщо за умовами банку, кредитної установи Вам відмовляють у послузі з віку, то можна:
 • попросити близьких взяти кредит на себе;
 • спробувати скористатися іншим банком;
 • довести свою платоспроможність, надавши довідки;
 • взяти позичку на нетривалий період.
 1. Коли потрібні гроші, але немає прописки можна оформити тимчасову, а потім знайти кредитну організацію, де можна отримати позику по тимчасовій реєстрації.

Щоб не сталося, ніколи не вдайтеся у відчай – вихід є завжди, хоча може не такий, як хотілося б. Тверезо оцінюйте потреби і існуючі ризики, пов’язані з їхньою реалізацією. Довіряйте свої проблеми тільки перевіреним партнерам, що мають бездоганну репутацію.