Подати заявку на кредит у CCloan через додаток Дія!

Подати заявку на кредит у CCloan через додаток Дія!

Компанія CCloan стала партнером державного сервісу Дія. Подати заявку на кредит стало ще швидше!

Ділимося супер новиною! Компанія CCloan стала партнером онлайн-сервісу державних послуг Дія. З допомогою Дії кожна людина може отримати державні послуги онлайн, знадобиться тільки телефон та доступ в інтернет. Окрім того, у застосунку автоматично відображається інформація з державних реєстрів у вигляді цифрових документів. Завдяки цьому користувачі завжди мають під рукою цифрові версії своїх документів та можуть скористатися ними під час реєстрації у фінансових компаніях.

Як працює реєстрація за допомогою Дії?

Заповнити заявку на сайті ccloan.ua можливо кількома способами: через BankID і за допомогою введення особистих даних. Партнерство з Дією дозволяє автоматизувати процес введення інформації. Тому зараз, якщо ви оформите кредит на карту через Дію, то в поля заявки на кредит підтягнуться дані з ваших документів, дозвіл на поширення яких ви надасте.

Кроки реєстрації:

  1. На етапі оформлення заявки оберіть “Особисті дані” – “Зареєструватися за допомогою Дії”.
  2. Відкриється мобільний застосунок Дія, якщо він встановлений.
  3. Ви потрапите на сторінку “Запит на копії цифрових документів”, де можна підтвердити передачу копій цифрових документів, які запитує сайт ccloan.
  4. Натискання кнопки “Надіслати через Дію” підтвердить, що ви надаєте дозвіл на відправку інформації.
  5. Після цього ви автоматично повернетеся на етап оформлення заявки на сайті ccloan Ваші анкетні дані вже будуть заповнені (ПІБ, ІПН, дата народження і так далі).

 Які переваги дає реєстрація за допомогою Дії?

  • Скорочення часу на заповнення заявки: усі дані із застосунку Дія підтягнуться на сайт. Ручне введення відходить у минуле.
  • Уникнення помилок – інформація за вашої згоди автоматично копіюється з офіційних документів. Це означає, що помилки в імені або номері ІПН будуть зведені до мінімуму.

Мета CCloan – зробити процес отримання кредиту максимально легким і простим.