Приведи друга і отримай гроші. Акції від МФО

МФО пропонують своїм клієнтам запрошувати друзів, знайомих, родичів оформити кредит і отримати за це винагороду. Заробляти на кредитах

Гроші за запрошення друзів. Заробляти на партнерських програмах по мікрокредитах можуть користувачі, які вже мають досвід оформлення онлайн позики в інтернеті. Оскільки особиста рекомендація працює краще за рекламу, МФО пропонують своїм клієнтам запрошувати друзів, знайомих, родичів оформити кредит і отримати за це реальні гроші які можна вивести на карту.

Алекскредит МФО КРЕДИТ

до

12 000₴ 

гривень

від

0.01%

ставка в день

ССлоан

до

15 000₴

гривень

від

0.01%

ставка в день

Егроші

до

7000₴

гривень

від

0.01%

ставка в день

МістерКеш

до

15 000₴

гривень

від

0.01%

ставка в день

манівео кредит

до

17 000₴

гривень

від

0.01%

ставка в день

Майкредит

до

17 000₴

гривень

від

0.01%

ставка в день

Лоани

до

10 000₴

гривень

від

1%

ставка в день

до

15 000₴

гривень

від

0.01%

ставка в день

moneyveo

Moneyveo – 500 грн за залучення нового клієнта

Ви повинні бути клієнтом Moneyveo і у Вас не повинно бути прострочень. Щоб отримати 500 грн порекомендуйте одному з ваших друзів взяти перший кредит в Манівео.

❕ Він повинен в поле "Як нас знайшли" вказати "Від знайомих" і написати Ваш номер телефону або email.
ccloan

CCLoan – 300 грн за залучення нового клієнта

Клієнти CCLoan, які успішно закрили кредит, можуть взяти участь в партнерській програмі. Запрошуйте нових клієнтів за своїм партнерським посиланням і отримуйте по 300 грн за кожен виданий кредит!

MyCredit онлайн кредит

MyCredit – 250 грн за залучення нового клієнта

Програма “Приведи друга” для клієнтів, які успішно погасили позику в MyCredit. Отримайте партнерську посилання, запрошуйте нових клієнтів і заробляйте по 250 грн за кожного, кому схвалили кредит.

Єгроші (E-groshi)

Є гроші – 450 грн за залучення нового клієнта

Постійні клієнти Є гроші, які не мають заборгованості можуть запрошувати друзів, ділитися партнерської посиланням і отримувати по 200 грн за перший виданий кредит новому клієнтові

Доступ до партнерської програми мікрофінансової організації мають зареєстровані клієнти, які раніше брали кредит в компанії і успішно його погасили.

Як запрошувати друзів?

Є 2 варіанти запрошення друзів:

  1. Через телефон або email;

    У розділ “Запросити друга” і вказати номер телефону або електронну пошту знайомого, який хоче взяти кредит. Йому прийде пропозиція і, якщо він скористається нею і компанія схвалить займ, Ви отримаєте винагороду.

    Надіслати запрошення друзям МФО

  2. По партнерському посиланню.

    Посилання можна не тільки відправляти друзям, а й розміщувати на форумах, сайтах та соціальних мережах.
     Партнерське посилання в МФО

У першому випадку в особистому кабінеті потрібно зайти в розділ “Запросити друга” і вказати номер телефону знайомого, який хоче взяти кредит. Йому прийде пропозиція і, якщо він нею скористається і компанія схвалить займ, Ви отримаєте грошову винагороду.

❗Важливо: не потрібно спамити і вказувати всі підряд контакти з телефонної книги або додавати “ліві номери”. Вказуйте тільки тих людей, хто реально хоче отримати гроші.

Щоб заробити більше – скористайтеся партнерським посиланням, у ньому вказано Ваш ідентифікатор, за ним можна відстежити скільки людей перейшло по посиланню та скільки з них оформило кредит. Посилання можна не тільки відправляти друзям, а й розміщувати на форумах, сайтах в соціальних мережах. 

Скільки платять МФО за запрошення друга і як отримати гроші?

Виплата здійснюється за кожного нового клієнта, запрошеного Вами на сайт, який оформив кредит. Розмір винагороди від 200 до 500 грн. В одних компаніях платять на наступний день після оформлення кредиту, в інших – якщо кредит був оформлений не менше, ніж на 3 дні.

Як отримати гроші?

Отримати гроші можна на свою банківську карту, яка додана в особистому кабінеті. При переказі буде вирахувано податок 19,5%, тобто якщо виплата 300 грн, то на карту Ви отримуєте 241,5 грн.

У яких випадках не виплачується винагорода?

*Виплати не буде, якщо Вашому другу відмовили в кредиті.
*Якщо запрошений друг вже був зареєстрований в даній компанії і раніше оформляв кредит.
*Якщо Ви запрошуєте одного з особистого кабінету, він повинен очистити історію браузера, інакше перехід зарахують іншій людині, якщо Ваш друг заходив на сайт за чужим посиланням.

Залишити відповідь